Hakkımızda

...
Hakkımızda

Hakkımızda

Genç ve dinamik kadromuz sayesinde eğlenerek öğrenilen bilgi unutulmazdır prensibiyle derslerimize isteğiniz yer ve zamanda katılabilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan eğitmenlerimiz eğitim programınızı tamamen sizin yetenekleriniz üzerine oluşturmaktadır. Artık İngilizceyi bir daha çalışmamak üzere öğrenelim ne dersiniz?

Neden yıllardır İngilizce eğitimi almamıza rağmen bu dili akıcı bir şekilde konuşamıyoruz veya duyduğumuz en basit kelimelerden birini dahi anlayamıyoruz? 
 

İstediğiniz yerde ve saatte dil eğitiminizi profesyonel bir sistem ve kadro sayesinde alabilirsiniz.
Artemis Dil Okulunun İngilizce eğitimi dahilindeki dersler 60 dakika ve birebir olup öğrencinin kendisine özel özgüvenli bir şekilde dil eğitimi aldığı ortamlardır.
Okulumuz öğrencilerinin seviyelerini belirli bir düzeye taşımak için aynı zamanda kurumdan bağımsız uluslararası sınavları tercih eder ve bu amaçlar doğrultusunda CEFR (Common European Framework of Reference) standartlarında sınav yapan kuruluşları akredite eden ALTE (Association of Language Testers in Europe) ve Quality English tarafından onaylı sınav merkezlerini tercih etmektedir.

Dil öğreniminde öğrencinin aktif bir şekilde bu sürecin içinde yer almasını önemsemekteyiz. Size 60 dakika ve bir öğretmen sunuyoruz. Genç ve dinamik kadromuz sayesinde eğlenerek öğrenilen bilgi unutulmazdır prensibiyle derslerimize isteğiniz yer ve zamanda katılabilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan eğitmenlerimiz eğitim programınızı tamamen sizin yetenekleriniz üzerine oluşturmaktadır. Artemis Dil Okulu birebir dersler ile öğrencilerini interaktif bir şekilde hem İngilizceye maruz bırakıp hem de kısa bir süre içerisinde başarıya ulaştıran farklı bir sisteme sahiptir.